OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW NA WOLNE STANOWISKO PRACY W BIURZE LGD

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki ogłasza nabór otwarty na wo [...] Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki ogłasza nabór otwarty na wolne stanowisko pracy: Pracownik administracyjno - biurowy
  1. Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:
Konieczne:
  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Dobra organizacja pracy.
  3. Komunikatywność.
  4. Umiejętność samodzielnej pracy.
  5. Znajomość oprogramowania MS Office.
Pożądane:
  1. Znajomość problematyki w zakresie finansowania projektów ze środków UE.
  2. Znajomość zasad obsługi administracyjnej biura.
  3. Doświadczenie w pracy w stowarzyszeniu, znajomość zasad funkcjonowania stowarzyszeń.
  4. Doświadczenie w realizacji/rozliczaniu projektów unijnych (POKL/PROW/PO RYBY).

    Zakres zadań:
  1. Realizacja zadań związanych z realizacją projektów grantowych w ramach EFRR
  2. Pomoc przy przygotowaniu i rozliczaniu projektów grantowych
  3. Przygotowywanie wniosków o przyznanie pomocy dla LGD
  4. Przygotowywanie i realizacja zamówień
  5. Obsługa administracyjna Zarządu
  6. Pomoc przy obsłudze administracyjnej Rady.
  7. Doradztwo dla beneficjentów w zakresie aplikowania o środki unijne oraz rozliczania projektów w szczególności ramach przedsiębiorczości i PROW
  8. Przygotowanie i rozliczanie projektów współpracy i projektów własnych LGD.
  9. Organizacja, co najmniej dwóch spotkań z instytucjami/podmiotami z obszaru Stowarzyszenia na rzecz współpracy.
  10. Realizacja zadań związanych z naborami wniosków.
  11. Realizacja zadań związanych z Lokalną Strategią Rozwoju.
  12. Organizacja działań animacyjnych (w szczególności; pikniki, konferencje, spotkania/ szkolenia) narad, przyjęć delegacji etc.
  13. Realizacja innych zadań zleconych przez Dyrektora biura LGD lub Zarząd.
  • Zakres odpowiedzialności:
  1. Odpowiedzialność za zadania z zakresu zadań.
  2. Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę organów LGD i beneficjentów.
  3. Odpowiedzialność za zadania zlecone przez Dyrektora Biura oraz Zarząd LGD.
Wymagane dokumenty:
  1. życiorys (CV),
  2. list motywacyjny,
  3. kserokopie lub skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  4. inne kserokopie / skany dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, uprawnieniach, jednocześnie potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych,
  5. oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

    Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: biuro Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Dorzecza Zgłowiączki miejscowość: Choceń.
    Stanowisko pracy: Stanowisko związane z pracą przy komputerze i wykorzystaniem innych urządzeń biurowych oraz pracy w terenie polegającej na spotkaniach, kontakty bezpośrednie i telefoniczne z mieszkańcami/przedsiębiorcami/instytucjami.
    Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat.
    Zatrudnienie: na podstawie umowy o pracę na czas określony.
    Miejsce i termin złożenia dokumentów:

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru zostanie umieszczona na stronie internetowej LGD www.kujawiaki.pl