POLECANE

plakat lgd 1 bc963

plakat 2 91337
plakat1

Działania Lokalnej Grupy Rybackiej
Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki

Inwestycje zrealizowane
w ramach PO RYBY

w ramach LEADER

 TABLICA
INFORMACYJNA

Film promujący
Stowarzyszenie LGD

OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW NA WOLNE STANOWISKO PRACY W BIURZE LGD

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki ogłasza nabór otwarty na wo [...]

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki ogłasza nabór otwarty na wolne stanowisko pracy: Pracownik administracyjno – biurowy.

  1. Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:

Konieczne:

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Dobra organizacja pracy.
  3. Komunikatywność.
  4. Umiejętność samodzielnej pracy.
  5. Znajomość oprogramowania MS Office.

Pożądane:

  1. Znajomość problematyki w zakresie finansowania projektów ze środków UE.
  2. Znajomość zasad funkcjonowania Stowarzyszeń
  3. Doświadczenie w realizacji projektów w ramach PROW/PO RYBY/POKL.

    Zakres zadań:
  1. Relizacja zadań związanych z realizacją projektów grantowych w szczególności w ramach EFS i PROW.
  2. Pomoc przy przygotowywaniu wniosków o przyznanie pomocy dla LGD.
  3. Doradztwo dla beneficjentów w zakresie aplikowania o środki unijne oraz rozliczania projektów w szczególności ramach RPO oś 11.
  4. Realizacja zadań związanych z naborami wniosków.
  5. Realizacja zadań związanych z Lokalną Strategią Rozwoju.
  6. Obsługa administracyjna Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia.
  7. Przygotowanie i realizacja zamówień.
  8. Informowanie nt. LGD oraz realizacji LSR.
  9. Organizacja działań animacyjnych (w szczególności: spotkania/szkolenia, wyjazdy, konkursy).
  10. Organizacja działań promocyjnych.
  11. Przygotowanie materiałów do publikacji LGD/do mediów.
  12. Realizacja innych zadań zleconych przez Dyrektora biura lub Zarząd Stowarzyszenia..
  • Zakres odpowiedzialności:
  1. Odpowiedzialność za zadania z zakresu zadań.
  2. Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę organów LGD i beneficjentów.
  3. Odpowiedzialność za zadania zlecone przez Dyrektora Biura oraz Zarząd LGD.

Wymagane dokumenty:

  1. życiorys (CV),
  2. list motywacyjny,
  3. kserokopie lub skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  4. inne kserokopie / skany dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, uprawnieniach, jednocześnie potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych,
  5. oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

    Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: biuro Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Dorzecza Zgłowiączki miejscowość: Choceń.
    Stanowisko pracy: Stanowisko związane z pracą przy komputerze i wykorzystaniem innych urządzeń biurowych oraz pracy w terenie polegającej na spotkaniach, kontakty bezpośrednie i telefoniczne z mieszkańcami/przedsiębiorcami/instytucjami.
    Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat.
    Zatrudnienie: na podstawie umowy o pracę na czas określony. Planowane zatrudnienie od marzec/kwiecień 2021r.
    Miejsce i termin złożenia dokumentów:

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru zostanie umieszczona na stronie internetowej LGD www.kujawiaki.pl

Polecane artykuły:

Pierwsze spotkanie za nami!

15 marca 2024r. odbyło się pierwsze spotkanie realizowane w ramach planu komunikacji przedstawicieli Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Dorzecza Zgłowiączki z mieszkańcami gminy Boniewo. Sp [...]

Zmiana numeru telefonów

Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki informuje o zmianie numerów telefonów. Dostępne numery telefonów: 728-462-482 – Dyrektor Biura 784-953-246 – Plan Strategiczny dla Wspólnej Polity [...]
Kontakt
Stowarzyszenie Lokalna Grupa
Działania Dorzecza Zgłowiączki
ul. Sikorskiego 12, 87-850 Choceń

Biuro:
Sikorskiego 12, 87-850 Choceń
(wejście od ul. Jarzębinowej)

728-462-482 – Dyrektor Biura

784-953-246 – Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

728-462-481 – Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027

e-mail: zglowiaczka@kujawiaki.pl
Mapa
Godziny pracy
Poniedziałek 7:30 - 15:30
Wtorek 7:30 - 17:00
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 14:00
Statystyki

On-line 0 gości

Dzisiaj 36

Wczoraj 83

W tym tygodniu 119

W tym miesiącu 892

Odwiedzin ogółem 182044

Fundusze Europejskie
województwo kujawsko-pomorskie
unia europejska