Władze Stowarzyszenia
L.p. |
Imię i nazwisko/Nazwa |
Osoba reprezentująca |
Funkcja w LGD |
Sektor |
Data przyjęcia do Stowarzyszenia |
1. |
Gmina Choceń |
Roman Nowakowski |
Prezes Zarządu |
publiczny |
30.12.2008 |
2. |
Agnieszka Świątkowska |
|
Członek Rady |
publiczny |
Członek założyciel |
3. |
Hanna Piastowska |
|
Wiceprezes Zarządu |
społeczny |
12.04.2012 |
4. |
Mirosław Piotr Wojtczak |
|
Członek Rady |
gospodarczy |
Członek założyciel |
5. |
Aneta Hoffman |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
22.02.2010 |
6. |
Tomasz Hoffman |
|
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
18.08.2008 |
7. |
Magdalena Szychulska |
|
Przewodnicząca Komitetu |
społeczny |
16.11.2011 |
8. |
Urszula Pawlak |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
22.02.2010 |
9. |
Jarsław Pawlak |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
22.02.2010 |
10. |
Łukasz Okulski |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
22.02.2010 |
11. |
Katarzyna Okulska |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
22.02.2010 |
12. |
Stanisław Filipiak |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
22.02.2010 |
13. |
Choceńskie Centrum Kultury - Biblioteka |
Ariel Malinowski |
Członek zwyczajny |
publiczny |
24.07.2013 |
14. |
Piotr Grochowina |
|
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
08.06.2015 |
15. |
Ewelina Grochowina |
|
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
08.06.2015 |
16. |
Piotr Lewandowicz |
|
Członek Komisji Rewizyjnej |
gospodarczy |
30.08.2016 |
17. |
Ilona Walczak |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
09.06.2020 |
18. |
Wojcech Kurant |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
27.11.2019 |
19. |
Stanisław Świątkowski |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
02.07.2020 |
20. |
Ireneusz Makowski |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
02.07.2020 |
21. |
Bartosz Delewski |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
02.07.2020 |
22. |
Gminne Towarzystwo Sportowe "Unia" Choceń |
Radosław Chełminiak |
Członek zwyczajny |
społeczny |
19.05.2023 |
23. |
Gmina Boniewo |
Marek Klimkiewicz |
Członek Zarządu |
publiczny |
30.12.2008 |
24. |
Anna Kozłowska |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
18.08.2008 |
25. |
Zbigniew Łuczak |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
18.08.2008 |
26. |
Adam Ciesielski |
|
Członek Rady |
publiczny |
Członek założyciel |
27. |
Gabriela Majewska |
|
Członek Komisji Rewizyjnej |
społeczny |
Członek założyciel |
28. |
Zdzisława Bywalska |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
12.04.2012 |
29. |
Katarzyna Zakrzewska Klimkiewicz |
|
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
18.06.2012 |
30. |
Joanna Witkowska- Kracińska |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
24.07.2013 |
31. |
Aleksandra Woźniak |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
24.07.2013 |
32. |
Gmina Chodecz |
Jarosław Grabczyński |
Wiceprezes Zarządu |
publiczny |
Członek założyciel |
33. |
Halina Krajewska |
|
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
18.08.2008 |
34. |
Robert Drzewiecki |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
18.08.2008 |
35. |
Grzegorz Makowiecki |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
22.02.2010 |
36. |
OSP w Chodczu |
Jan Buczkowski |
Członek zwyczajny |
społeczny |
16.07.2015 |
37. |
Zbigniew Turbiak |
|
Członek Rady |
gospodarczy |
29.08.2019 |
38. |
Błażej Krupa |
|
Członek Komisji Rewizyjnej |
publiczny |
09.06.2020 |
39. |
Tomasz Łuczak |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
09.06.2020 |
40. |
Agata Drzewiecka |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
09.06.2020 |
41. |
Gmina i Miasto Izbica Kujawska |
Marek Dorabiała |
Członek Zarządu |
publiczny |
30.12.2008 |
42. |
Mirosław Matusiak |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
Członek założyciel |
43. |
Emilia Sulczyńska |
|
Członek Komitetu |
społeczny |
18.08.2008 |
44. |
Agata Szmudzińska |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
19.10.2015 |
45. |
Wojciech Graczyk |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
22.03.2013 |
46. |
Ewa Adamczewska |
|
Członek Rady |
gospodarczy |
08.06.2015 |
47. |
Jarsław Pałczyński |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
30.08.2016 |
48. |
Szcześniak Agnieszka |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
09.06.2020 |
49. |
Kędzierski Przemysław |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
09.06.2020 |
50. |
Gmina Brześć Kujawski |
Tomasz Chymkowski |
Członek zwyczajny |
publiczny |
30.12.2008 |
51. |
Paweł Janusz Małas |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
Członek założyciel |
52. |
Grzegorz Ochmański |
|
Członek Zarządu |
społeczny |
Członek założyciel |
53. |
Renata Anna Kozicka |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
Członek założyciel |
54. |
Wioletta Jabłóńska |
|
Członek Rady |
publiczny |
20.12.2018 |
55. |
Koło Gospodyń Wiejskich "Jarzębina" |
Grażyna Grabowska |
Członek zwyczajny |
społeczny |
09.06.2020 |
56. |
Koło Gospodyń Wiejskich "Sokołowe Babeczki" z Sokołowa Parcele |
Anna Wojciechowska |
Członek zwyczajny |
społeczny |
09.06.2020 |
57. |
Koło Gospodyń Wiejskich "Szpilki na roli" z Rzadkiej Woli |
Alicja Kaźmierska |
Członek zwyczajny |
społeczny |
09.06.2020 |
58. |
Tomasz Siemiński |
|
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
12.04.2022 |
59. |
Gmina i Miasto Lubraniec |
Stanisław Piotr Budzyński |
Członek Zarządu |
publiczny |
30.12.2008 |
60. |
Stowarzyszenie Lubraniecka Inicjatywa Ludzi Aktywnych |
Małgorzata Magdalena Wrzesińska |
Członek zwyczajny |
społeczny |
Członek założyciel |
61. |
Marcin Dawid Czarniak |
|
Członek Komisji Rewizyjnej |
społeczny |
Członek założyciel |
62. |
Kazimierz Magos |
|
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
18.08.2008 |
63. |
Marek Wiesław Góreczny |
|
Członek Rady |
publiczny |
13.02.2017 |
64. |
Piotr Sławianowski |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
09.06.2020 |
65. |
Edyta Sławianowska |
|
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
12.04.2022 |
66. |
Gmina Lubień Kujawski |
Marek Wiliński |
Członek Zarządu |
publiczny |
30.12.2008 |
67. |
Mirosław Gawłowski |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
Członek założyciel |
68. |
Mieczysław Stanisław Gientka |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
18.08.2008 |
69. |
Halina Lubasińska |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
Członek założyciel |
70. |
Dariusz Deicki |
|
Członek Komitetu |
społeczny |
22.02.2010 |
71. |
Piotr Seklecki |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
22.02.2010 |
72. |
Krzysztof Lach |
|
Członek Rady |
społeczny |
09.03.2018 |
73. |
Krzysztof Świerczyński |
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
12.04.2022 |
|
74. |
Gmina Lubanie |
Larysa Krzyżańska |
Członek Zarządu |
publiczny |
30.12.2008 |
75. |
Michał Chaberski |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
18.08.2008 |
76. |
Seweryn Hołtyn |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
23.11.2015 |
77. |
Piotr Rolirad |
|
Członek Rady |
społeczny |
29.08.2019 |
78. |
Rolirad Barbara |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
09.06.2020 |
79. |
Hołtyn Kamila |
|
Członek Komisji Rewizyjnej |
publiczny |
09.06.2020 |
80 |
Biesiadzińska Iwona |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
09.06.2020 |
81 |
Jacek Baszak |
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
12.04.2022 |
|
82 |
Gmina Fabianki |
Zbigniew Słomski |
Członek Zarządu |
publiczny |
30.12.2008 |
83 |
Dorota Białkowska |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
18.08.2008 |
84 |
Jadwiga Błaszkiewicz |
|
Członek Rady |
publiczny |
18.08.2008 |
85 |
Marcin Rybka |
|
Członek Komisji Rewizyjnej |
społeczny |
20.05.2010 |
86 |
Sosińska Magdalena |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
09.069.2020 |
87 |
Jacek Reniecki |
Waldemar Białkowski |
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
19.05.2023 |
88 |
Gmina Włocławek |
Magdalena Korpolak- Komorowska |
Członek Zarządu |
publiczny |
30.12.2008 |
89 |
Roman Gołębiewski |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
18.08.2008 |
90 |
Paweł Twardowski |
|
Członek Komisji Rewizyjnej |
gospodarczy |
18.08.2008 |
91 |
Sławomir Piasecki |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
24.07.2013 |
92 |
Zespół Folkrorystyczny "Kruszynioki" |
Irena Muszyńska |
Członek Rady |
społeczny |
12.04.2012 |
93 |
Katarzyna Knasiak |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
11.01.2019 |
94 |
Anita Ochmańska -Robaczewska |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
09.06.2020 |
95 |
Anna Podgórska -Spychalska |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
09.06.2020 |
96 |
Gmina Baruchowo |
Stanisław Sadowski |
Członek Zarządu |
publiczny |
08.06.2015 |
97 |
Roman Tomaszewski |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
08.06.2015 |
98 |
Stowarzyszenie dla pokoleń "Rodzina" |
Sławomir Terpiński |
Członek Rady |
społeczny |
08.06.2015 |
99 |
Zofia Rempalska |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
08.06.2015 |
100 |
Viwaldi Waldemar Białkowski |
Waldemar Białkowski |
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
19.05.2023 |
101 |
Koło Gospodyń Wiejskich Kurowo –Parcele „Kurowianki” |
Wiesława Chełminiak |
Członek zwyczajny |
społeczny |
19.05.2023 |
102 |
Gmina Kowal |
Stanisław Adamczyk |
Członek Zarządu |
publiczny |
08.06.2015 |
103 |
Edward Dominikowski |
|
Członek zwyczajny |
publiczny |
08.06.2015 |
104 |
Eugeniusz Kwiatkowki |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
08.06.2015 |
105 |
Zbidniew Piotrowski |
|
Członek zwyczajny |
społeczny |
19.10.2015 |
106 |
OSP W Grabkowie |
Szatkowski Stanisław |
Członek zwyczajny |
społeczny |
16.07.2015 |
107 |
Kamil Olszewski |
|
Członek Rady |
społeczny |
28.08.2019 |
108 |
Michał Grzywacz |
|
Członek zwyczajny |
gospodarczy |
12.04.2022 |
109 |
Gmina Miasto Kowal |
Eugeniusz Gołembiewski |
Członek Zarządu |
publiczny |
08.06.2015 |
110 |
Zdzisław Szadkowski |
|
Członek Rady |
gospodarczy |
08.06.2015 |
111 |
Aktywny Kowal |
Anna Prokopiak -Lewandowska |
Członek zwyczajny |
społeczny |
08.06.2015 |
Członkowie Zarządu LGD Dorzecza Zgłowiączki
L.p. | Imię i nazwisko | Pełniona funkcja | Nazwa reprezentowanej gminy | Reprezentowany sektor |
1. | Roman Nowakowski | Prezes Zarządu | Choceń | publiczny |
2. | Marek Klimkiewicz | Członek Zarządu | Boniewo | publiczny |
3. | Marek Wiliński | Członek Zarządu | Lubień Kujawski | publiczny |
4. | Zbigniew Słomski | Członek Zarządu | Fabianki | publiczny |
5. | Stanisław Piotr Budzyński | Członek Zarządu | Lubraniec | publiczny |
6. | Jarosław Grabczyński | Wiceprezes Zarządu | Chodecz | publiczny |
7. | Marek Dorabiała | Członek Zarządu | Izbica Kujawska | publiczny |
8. | Magdalena Korpolak- Komorowska | Członek Zarządu | Włocławek | publiczny |
9. | Grzegorz Ochmański | Członek Zarządu | Brześć Kujawski | społeczny |
10. | Hanna Piastowska | Wiceprezes Zarządu | Choceń | społeczny |
11 | Larysa Krzyżańska | Członek Zarządu | Lubanie | publiczny |
12 | Eugeniusz Gołembiewski | Członek Zarządu | Miasto Kowal | Publiczny |
13 | Stanisław Adamczyk | Członek Zarządu | Kowal | Publiczny |
14 | Stanisław Sadowski | Członek Zarządu | Baruchowo | Publiczny |
Członkowie Rady stan na 15.10.2019 | |||
L.p. | Imię i nazwisko | Nazwa reprezentowanej gminy | Sektor, którego przedstawicielem jest członek organu decyzyjnego |
1 | Agnieszka Świątkowska | Choceń | Publiczny |
2 | Adam Ciesielski | Boniewo | Publiczny |
3 | Zbigniew Turbiak | Chodecz | Gospodarczy |
4 | Ewa Adamczewska | Izbica Kujawska | Gospodarczy |
5 | Wioletta Jabłońska | Brześć Kujawski | Publiczny |
6 | Marek Wiesław Góreczny | Lubraniec | Publiczny |
7 | Krzysztof Lach | Lubień Kujawski | Mieszkaniec |
8 | Piotr Rolirad | Lubanie | Mieszkaniec |
9 | Jadwiga Błaszkiewicz | Fabianki | Gospodarczy |
10 | Irena Muszyńka | Włocławek | Społeczny |
11 | Sławomir Terpiński | Baruchowo | Społeczny |
12 | Kamil Olszewski | Kowal | Mieszkaniec |
13 | Zdzisław Szadkowski | Kowal Miasto | Gospodarczy |
14 | Mirosław Piotr Wojtczak | Choceń | Gospodarczy |
Członkowie Komisji Rewizyjnej stan na 01.09.2020 r. | |||
L.p. | Imię i nazwisko | Nazwa reprezentowanej gminy | Sektor, którego przedstawicielem jest członek organu decyzyjnego |
1. | Piotr Lewandowicz | Choceń | społeczny |
2. | Marcin Rybka | Fabianki | społeczny |
3. | Marcin Dawid Czarniak | Lubraniec | społeczny |
4. | Gabriela Majewska | Boniewo | społeczny |
5. | Paweł Twardowski | Włocławek | społeczny |
6. | Kamila Dorota Hołtyn | Lubanie | społeczny |
7. | Błażej Krupa | Chodecz | społeczny |