Konsultacje społeczne dotyczące zmian danych zawartych w KRYTERIACH WYBORU OPERACJI WRAZ Z PROCEDURĄ USTALANIA LUB ZMIANY KRYTERIÓW – Kwiecień 2021
Zwracamy się do Państwa z prośbą o zaopiniowanie zaproponowanych zmian do KRYTERIA WYBORU OPERACJII WRAZ Z PROCEDURĄ USTALANIA LUB ZMIANY KRYTERIÓW dla Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki. W załączonym dokumencie zawarta jest informacja o wprowadzonych zmianach.
Do wyrażenia swojej opinii zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Wszystkie uwagi i propozycje zgłaszać można na Karcie konsultacji zmian:
- za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- do dnia 04.05.2021.
Uwagi przesłane po terminie oraz w innej formie niż „Karta konsultacji zmian” nie będą uwzględniane.
Zapytania dotyczące konsultowanego dokumentu należy kierować do pracowników biura LGD telefonicznie: (54) 284-66-69
- karta konsultacji zmian.docNazwa pliku: karta konsultacji zmian.docRozmiar: 47.50 KB , pobrań: 48
- Kryteria wyboru operacji_kwiecień_2021_konsultacje.pdfNazwa pliku: Kryteria wyboru operacji_kwiecień_2021_konsultacje.pdfRozmiar: 866.87 KB , pobrań: 54