Wyjazd Studyjny

http://www.kujawiaki.pl/2764-wyjazd-studyjny-5.html
W dniach 08-09 września 2022 roku odbył się wyjazd studyjny do miejscowości Fojutowo i okolic or [...]

W dniach 08-09 września 2022 roku odbył się wyjazd studyjny do miejscowości Fojutowo i okolic organizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki.

Pierwszego dnia lokalni liderzy odwiedzili Park Miniatur Eden w miejscowości Łosiny. Park miniatur jest prywatnym obiektem a wszystkie budowle wykonane zostały  przez właściciela jest to przykład animowania społeczności , rodzin dzieci i młodzieży , spędzania wolnego czasu. Kolejnym punktem zwiedzania była wizyta w miejscowości Fojutowo –Zajazd w Fojutowie znajduje się na terenie Borów Tucholskich.  W trakcie pobytu pracownik Zajazdu oprowadził grupę przedstawiając  szeroko rozwiniętą bazę gastronomiczną, noclegową oraz bogato wyposażone zaplecze rekreacyjne. Jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu  jest także  przykładem  prowadzenia własnego biznesu.  Następnie  wraz z przewodnikiem grupa udała się na  Akwedukt wodny w Fojutowie. Krzyżują się tam 2 cieki wodne: Wielki Kanał Brdy oraz Czerska Struga.

Drugiego dnia uczestnicy wyjazdu studyjnego udali się do miejscowości Tuchola gdzie zwiedzali Muzeum Borów Tucholskich  a następnie odwiedzili Muzeum Kultury Indian Ameryki Północnej im. Sat-Okha w Wymysłowie –  prywatne muzeum położone w Wymysłowie jest to przykład animowania społeczności , rodzin dzieci i młodzieży , spędzania wolnego czasu.
Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim osobom za  podzielenie się cennymi informacjami.


Galeria zdjęć:
Wyjazd Studyjny
Wyjazd Studyjny
Wyjazd Studyjny
Wyjazd Studyjny