Podsumowanie Turnieju Piłki Siatkowej

W dniach 23-24.11.2013 r. w Samorządowym Zespole Placówek Oświatowych w Chodczu odbył się Turni [...]

W dniach 23-24.11.2013 r. w Samorządowym Zespole Placówek Oświatowych w Chodczu odbył się Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki.

Do rozgrywek, zgodnie z regulaminem imprezy, zgłosiło się 8 drużyn, które reprezentowały miejscowości z terenu Lokalnej Grupy Działania. Zostały one podzielone na dwie grupy i w nich podczas pierwszego dnia turnieju walczyły o pierwsze dwa miejsca premiowane awansem do meczów finałowych, mających miejsce 24.11.2013 r. Zacięte spotkania oraz wysoki poziom spowodował, że klasyfikacja końcowa fazy grupowej wyglądała następująco:

4.      Młodzi

Podczas drugiego dnia odbyły się kolejne mecze, tym razem o pierwsze miejsce w Turnieju  Piłki Siatkowej.  Poziom i zaangażowanie drużyn w walce o zwycięstwo przerosło nasze oczekiwania, co miało odzwierciedlenie w emocjach podczas spotkań. W meczu o pierwsze miejsce po pasjonującym spotkaniu Lubraniec wygrał z drużyną  Unii Choceń, a w walce o trzecią lokatę SLO Choceń zwyciężyło z Mirażem z Izbicy Kujawskiej.
Ponadto statuetką dla najlepszego zawodnika został nagrodzony Mikołaj Głowacki, który poprzez swoją postawę na boisku, znakomitą i inteligentną grę zapracował na owe wyróżnienie.